Bir Unbiased Görünüm duvar kagidi nasil yapistirilir

DUVAR KAĞIDININ UYGULANACAĞI YÜZEY ÇİMENTO Yahut AllıkÇI SIVA ISE; Yüzeydeki kirlilikler temizlenmeli ve yüzeyin düzgünleştirilmesi bağırsakin saten allıkçı macun çekilip pürüzleri yok kılmak bağırsakin zımparalanmalıdır. Bu duvar yüzeyine türap tutmayı önlemek yürekin uslu kesilme primer astar sürünüz.

– Tatbik süresince ve sonrasındaki 1 yevmi kuruma sürecinde duvar kağıdı uygulamasının dokumaldığı zeminın havasının har yahut çok kuru olmamasına, camlar, klimalar ve kaloriferlerin kapalı tutulmasına üste vasıtasız güneş ışığı almamasına özen gösterilmelidir

Etap 2: Odanızı toplayın. Duvarlarda mevzi vadi her türlü aparı kaldırın. şayet elektrikli bir şeyler var ise öncelikli olarak gücü kesmeyi unutmayın.

Sizin yapmanız gereken sadece dirim alanlarınızın bütünlüğünü koruyacak olan desenli duvar kağıdını seçerek duvarınıza uygulamak. Hak renkte desenli duvar kağıdını seçmeniz halinde ufak tefek bir dokunuşla evinizi harikalar diyarına çevirmeniz olanaklı.

Hamur: Ince konstrüksiyonlı ve yıpranma ihtimali güçlü duvar kağıtlarının temizliği titiz yapılmalıdır. Temizliği dâhilin duvar kağıdı hamuru tuzakınarak duvar kağıdının üstünde gezdirilebilir. Böylece hamur, kiri toplar ve duvar kağıdı temizlenmiş olabilir. 

YAPIŞTIRICI: Piyasadan bulunabilecek toz yapıştırıcı kutusu üzerindeki açıklamaya göre, dâhiline pak su sertlarak yapıştırıcının erimesi esenlanır. Bu karışıma %20-25 tenasüpında beyaz zehir tutkal veya ovalit (sıvı duvar kağıdı yapıştırıcısı) eklenmesi kazançlı sonuç verecektir. Yapışkanın çok yoğun kıvamda olmaması gerekmektedir. Bordürleri vinyl üzerine yapıştırmak karınin sadece sıkıntısız sulandırılmış parafin tutkal kullanılmaktadır.

Kusursuz ortam sadık uygulama örgülması durumunda bile temelı desenlerde zeyil yerlerinin uçuk belli olacağı unutulmamalıdır. Bu da malzemenin doğkakımından gelmektedir.

Mısır nişastası karışımını ihtiyacınızdan beş altı çokça örgün. Tahmininizden bir küme yapıştırıcı gerekirse son zaman kem iş yapmamış olursunuz.

Eşyaların taşınması gerekmez. Duvardan bir cirim öne çekilmesi yeterlidir. Genel bir tadilat-dekorasyon kuruluşlıyor ise duvar kağıdı uygulaması en son örgülmalıdır.

Duvar Kağıdı Kesinlikle Sökülür? Eskiyen duvar kağıdınızı yenilemek, fonsünden tıkızldığınız duvar kağıdınızı değişmek veya yeni almış olduğunız eşyalara oranlı bir duvar kağıdına cereyan etmek için duvar kağıdınızı sökmeniz gerekebilir.

Elan önce örgülmış duvar kağıdının üzerine yeni duvar kağıdı strüktürlmasını önermiyoruz. Iyi olan çarkıt uygulamanın zeminden sökülerek aplikasyon bünyelmasıdır.

Tüm Bu linki tıklayın bu nöbetlemler bağırsakin kullandığımız malzeme listesi: makas, boya rulosu ya da mehabetli bir boya fırçası, bir pare kesici aygıt (bıçrahat olur), deniz ve mıpeçe nişastası.

Elbet özge rastgele bir şeye serlamadan önce duvara karar döndürmek ve etraftaki sahaı ölçüp biçmelisiniz. Hassaten mekana bir zaman elan heyecan zammetmek namına, dokuya dirilık katacak bir renk bâtınermiş kumaş tercihi denemeye değerdir.

Öncelikle yararlanma amacınıza tatminkâr duvar kağıdı tipini belirlemelisiniz. Kendi hayat alanlarınız kucakin seçeğiniz nitelik ve dokular silme sizi yansıtacaktır, yinede kullanılacak mekanın özelliği, kullanım amacı, ışık derç durumu, mobilya, perde zemin malzemesi türü rengi seçiminizde dikkate kırmızıınması gereken öncelikli konulardır.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Bir Unbiased Görünüm duvar kagidi nasil yapistirilir”

Leave a Reply

Gravatar